Szukaj
Strategie

PPG Cieszyn SA istnieje po to, by poprzez oferowane wyroby lakierowe, wzbogacać życie ludzkie. Aby odnieść sukces, musimy konkurować pod względem jakości i ceny jednocześnie postępując odpowiedzialnie w globalnej skali prowadzonej działalności. Chcemy wzbogacać życie innych w szerszym sensie: stwarzając możliwości rozwoju osobowego i społecznego, a także opracowując nowe wyroby, zapewniające jeszcze skuteczniejszą ochronę i konserwację podłoża, minimalizując negatywne oddziaływanie na środowisko.

Obrane przez nas kluczowe wartości biznesowe doskonale współgrają z odpowiedzialnością firmy w tym zakresie.


Podejście biznesowe

Dzięki nieustannej innowacyjności stale poprawiamy skuteczność naszych wyrobów lakierowych. Oferujemy rozwiązania zapewniające zarówno ochronę jak i ciekawszy efekt dekoracyjny otaczających nas przedmiotów oraz poprawę ich funkcjonalności. Jednocześnie dążymy do zminimalizowania odpadów i obniżenia kosztów, a prowadzona przez nas działalność jest stale monitorowana.

Dbamy o ludzi

Dążymy do stworzenia satysfakcjonujących, długotrwałych relacji ze wszystkimi osobami związanymi z działalnością naszej firmy: klientami, konsumentami, pracownikami, miejscową społecznością oraz dostawcami. Dobro naszych klientów i pracowników jak również ich rozwój osobowy i bezpieczeństwo, należą do naszych nadrzędnych obowiązków.

Pozytywne myślenie

Patrzenie w przyszłość wymaga skupienia się na zachowaniu równowagi ekologicznej oraz zmniejszeniu wpływu na środowisko naturalne w jakim przyjdzie żyć przyszłym pokoleniom. Zobowiązanie do takiego podejścia stanowi sedno naszych działań.

 

Marki PPG Industrial Coatings:
ppg
Copyright © 2009 PPG Polifarb Cieszyn SA. Wszytkie prawa zastrzeżone.
Utrzymanie WizjaNet
Strona kojarzona z: